Taneční škola B-Original

www.b-original.cz

www.facebook.com/boriginal.tanecniskola/

737 282 511

michal.zvara@b-original.cz

Taneční škola B-Original vznikla v září roku 2009 a v současné době má pobočky v Praze, Plzni a v Kralupech nad Vltavou s více než 550 členy, kteří se pod vedením lektorů s dlouholetou taneční praxí vzdělávají ve streetových stylech. Kurzy navštěvují tanečníci již od 4 let a jsou určeny všem, kteří mají chuť tančit.

B-Original ctí myšlenku, že každý člověk má talent a je jedinečný, originální … O tuto jedinečnost se chce starat a vytvářet podmínky, v kterých se může originalita neomezeně rozvíjet.

Taneční škola B-Original se zabývá především výukou a tréninkem moderních tanečních stylů, se zaměřením na výchovu mladých universálních tanečníků, kteří se účastní vystoupení nebo soutěží, ve stylech: hip hop (oldschool, newschool), poppin‘, lockin‘, house dance, dancehall, waackin‘, krump, break dance a dalších tanečních stylů. Výuka začíná u dětí ve věku již od 4 let.

Tréninky

Tréninky taneční školy B-original pro všechny věkové kategorie probíhají v Plzni v nákupním centru Atom. Rozvrh najdete na www.b-original.cz.

Úspěchy

  • Několikanásobní mistři ČR
  • Mistři Evropy 2017 v základní lize hiphopu
  • 2. vicemistři Evropy 2017 v profi hiphopu
  • Absolutní vítěz Taneční skupiny roku 2016

Vedoucí: Michal Zvara