Dance by Lion’s

Cílem Dance by Lion´s, tanečního studia Lenky Sekaninové, je vychovávat kvalitní tanečníky a všeobecně dostávat do povědomí mladých i starších kvaltní umění, kterého při invazi různých komerčních zábavních činností zoufale ubývá. Proto se lektoři Dance by Lion´s neustále vzdělávají a rozšiřují si svoje obzory, protože jako všechno osatní, i umění se vyvíjí.

Tréninky v Krašovské

  • čtvrtek
    19:30-20:30 - mix tanečních stylů
    20:30-21:30 - swing - basic steps

Filosofie

"Je to už nějaká doba, co jsme se ocitli v situaci, že nám pronajímané prostory na tancování ve školních tělocvičnách začali připadat nedostatečné. Každý prochází ve svém vývoji různými stadiemi a my jsme se rozhodli v září 2009, že naše služby zkvalitníme a pozveme naše zákazníky do prostředí, ve kterém jde dělat to, co děláme, pořádně, profesionálně, s noblesou a s pocitem, že každý krok, který našlápneme na parketě, bude proveden v prostředí, ve kterém si budeme připadat jako doma.

V první řadě je třeba podotknout, že naše práce je současně naším koníčkem, naším životním stylem, co je zárukou toho, že ji vykonáváme s radostí a entuziasmem. Naším cílem je vychovávat kvalitní tanečníky a všeobecně dostávat do povědomí mladých i starších kvalitní umění, kterého při invazi různých komerčních zábavních činností zoufale ubývá. Proto se naši lektoři neustále vzdělávají a rozšiřují svoje obzory, protože jako všechno ostatní, i umění se vyvíjí a jeho úroveň letí kupředu jako vítr.

Nemusíme za každou cenu vyhrát první místo, my chceme skvěle tančit a objevovat v tanci něco hlubšího, než jenom zisk medailí. Snažíme se v tanci nacházet nejen ty umělecké, ale i lidské hodnoty, díky němž možná nebudou všichni naši klienti špičkovými soutěžními tanečníky, ale zcela jistě šťastnějšími lidmi, kteří dělají to, co mají ze srdce rádi."

 

Vedoucí: Lenka Sekaninová