Škola fotbalových technik s Honzou Weberem

Datum: 20. 7. 2020

Čas: 0:00 až 23:59

:

1. ročník Školy fotbalových technik a dovedností s Honzou Weberem se uskuteční 20.-24.7. 2020 v Plzni (Krašovská Aktivity centrum) – formou příměstského fotbalového campu pro věkovou skupinu 9-13 let.‼️

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR – Honza Weber (7x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Milanem Bendou (2x mistr světa freestyle footbag) a Josefem Kreisem – hlavní trenér Brazislké fotbalové školy v Plzni a místopředseda AVTM (Asociace vzdělávání trenérů mládeže), která se podílí na pořádání akce. Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte!

Většina programu proběhne v úžasné, nově zrekonstruované hale Krašovské Aktivity centra. Tam se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Na zlepšení voleje a half voleje bude k dispozici fotbalová střelnice, tedy atrakce známá z naší nejvyšší fotbalové FORTUNA:LIGY. Dovednosti se budou rozvíjet také s dalšími tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a jeden celý den bude zaměřen na hru 1 na jednoho, a to v mini aréně i mimo ni. Kromě fotbalové náplně bude Škola techniky rozvíjet i další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkouší základy parkouru, skákání na trampolínách a kangoo botech a nebude chybět ani speciální přednáška o zdravé výživě. Zajímavým zpestřením bude také beseda se známým fotbalovým hostem!

Kapacita 1. ročníku je 30 účastníků a cena je 5555 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem s vlastním jménem účastníka, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim.
POZOR do 25.12. 2019 je Vánoční akční cena 4999 Kč!!!

Pro registrace a další pokyny pište na office@avtm.cz