• program již proběhla.

Sportmanie Plzeň 2019

Datum: 17. 8. 2019

Čas: 0:00 až 23:59

:

Sportovní akce Sportmanie Plzeň 2019 navazuje na předchozí úspěšné ročníky Sportmanie Plzeň a na Olympijský park Plzeň 2016 s celkovou návštěvností přes 200 000 lidí za 3 roky. Stejně jako v předchozích letech sportovní kluby města Plzně a Plzeňského kraje poskytnou možnost vyzkoušet dětem, mládeži ale i dospělým různé druhy sportů, besedy se známými sportovci a přednášky o zdravém životním stylu.

Program na hlavním pódiu zajišťuje Krašovská Aktivity centrum Plzeň.

17. 8. sobota

10.00 Jumping Krašovská Team
11.00 TS Hely, Pilates Clinic – zdravá záda
11.30 JiuJitsu Plzeň
12.00 Reprodukovaná hudba
13.00 Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
13.30 Brazilská fotbalová škola + Socatots
14.00 Retro hry
14.30 Aikido Plzeň
15.00 zvuková zkouška
15.30 Autogramiáda – Mína
16.00 – 20.00 Zahajovací ceremoniál

18. 8. neděle

10.00 Pohybové Studio J&A sportovní aerobic (10:15)
10.30 Aikido Plzeň
11.00 Asociace vzdělávání trenérů a mládeže
11.30 Dance Company Twin – street dance
13.00 Spartan Kids training Group Plzeň workshop
13.30 Eliška Polatová – jóga smíchu
14.00 Eternal Movements – street dance
14.30 Retro hry
15.00 Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
16.00 Brazilská fotbalová škola, Jan Weber – freestylová show
16.30 Yaksha Gym – kickbox a thaibox
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – Jan Weber
18.00 Spartan Race training Group Plzeň – prezentace OCR sportu
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeň
19.00 – 20.00 DJ Beat party

19. 8. pondělí

13.00 Dance Expression contemporary dance
13.30 Brazilská fotbalová škola + Socatots
14.00 Dance Company Twin – street dance
14.30 Aikido Plzeň
15.00 Retrohry
15.30 Taneční škola Dance Nation – disco dance
16.00 Dance Expression – contemporary dance
16.30 Yaksha Gym – kickbox a thaibox
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – David Vrbický
18.00 Pohybové Studio J&A sportovní aerobic (od 18:00), Twerkies – Twerk (od 18:15)
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeň
19.00 – 20.00 Silvie Matičková – hudební vystoupení

20. 8. úterý

13.00 TS Hely – Pilates Clinic – zdravá záda
13.30 Asociace vzdělávání trenérů a mládeže
14.00 Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
14.30 Škola bojových umění Narama – karate
15.00 Retrohry
15.30 Storm Ballet – Talentové centrum tance – art dance
16.00 Škola zad aneb aby záda nebolela s Fakultní nemocnicí Plzeň
16.30 Victoria Talent Academy – art a contemporary
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – Mirek Náplava
18.00 Eliška Polatová – jóga smíchu
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeň
19.00 – 20.00 DJ Beat party

21. 8. středa

13.00 Dance Expression – contemporary dance
13.30 Marie Bradová – Jóga ve vzduchu
14.00 Dance Company Twin – street dance
14.30 Aikido Plzeň
15.00 Unique Plzeň – taneční vystoupení
15.30 Taneční škola Dance Nation – disco dance
16.00 JiuJitsu Plzeň
16.30 Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – Přemysl Švarc
18.00 Retrohry
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeň
19.00 Eternal Movements – street dance

22. 8. čtvrtek

13.30 Marie Bradová – Jóga ve vzduchu
14.00 Roller Gang Plzeň – kolečkové brusle
14.30 Aikido Plzeň
15.00 Unique Plzeň – taneční vystoupení
15.30 JiuJitsu Plzeň
16.00 David Huf – Rebel power yoga
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – David Huf
18.00 Victoria Talent Academy – art a centemporary
18.30 – 20.00 Tanec v Plzni – tančírna

23. 8. pátek

13.00 Rambo Nation – street workout
13.30 Vendula Šťastná – FIT PAIN FREE
14.00 Dance Company Twin – street dance
14.30 Aikido Plzeň
15.00 Škola bojových umění Narama – karate/kickbox
15.30 zvuková zkouška
16.00 Voxel
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – Petr Havlíček
18.00 Twerkies – twerk
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeň
19.00 – 20.00 DJ Beat party

24. 8. sobota

10.00 Vendula Šťastná – FIT PAIN FREE
10.30 Škola bojových umění Narama – karate/kickbox
11.00 Aikido Plzeň
11.30 Dance Company Twin – street dance
12.00 Rambo Nation – street workout
13.00 Letní párty běh – představení závodu
13.30 FREELANCE PEOPLE – PARKOUR
14.00 Ladislav Korbel – hudební vystoupení (14:00 – 14:45)
14.30 Soňa Doležalová – Kangoo Jumps – skákací boty (14:45-15:30)
15.30 Letní párty běh – rozcvička (od 15:50)
16.00 Letní párty běh – start závodu (od 16:00) ABBA STARS The Tribute Band From Prague(od 16:00)
17.00 Jumping Krašovská Team
17.30 přednášky – Marian Jelínek + host Gabriela Koukalová
18.00 Marie Bradová – Jóga ve vzduchu
18.30 Aerobic Klub Lady Plzeňi
19.00 – 20.00 hudební skupina MOODSHAKE

25. 8. neděle

10.00 Twerkies – twerk
10.30 Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
11.00 FITDANCEART – sportovně taneční studio
12.00 Asociace vzdělávání trenéru a mládeže
13.00 Aikido Plzeň
13.30 Jumping Krašovská Team
14.00 – 16.00 DJ BEAT Party