DĚTSKÝ KARNEVAL Z POHÁDKY DO POHÁDKY BYL OPRAVDU POHÁDKOVÝ!

26. 2. 2024

V neděli 25. února se celý areál Krašovská Aktivity centrum Plzeň proměnil do pohádkového světa. Proběhl totiž Dětský KARNEVAL z pohádky do pohádky, pořádaný taneční školou Dance Nation!

Na návštěvníky čekalo spousta zábavy a hlavně soutěže a hry, které všechny přenesli do pohádkového světa. Děti navštívily perníkovou chaloupku, kde na ně čekala tvořívá dílna, ze které si mohly odnést vlastní pohádkové placky. V džungli si děti vyzkoušely opičí dráhu a u Rákosníčkovo rybníčku zdolaly překážkovou dráhu z trampolín. Na každého čekala po splnění všech pohádkových soutěží sladká odměna.

Masky, byly samozřejmě vítány a akci dodaly pohádkový nádech. Nechyběla ani soutěž o nejlepší masku, která přinesla spoustu kreativních a originálních nápadů od všech věkových skupin.

Taneční vystoupení od Dance Nation ukázalo obrovský talent a energii tohoto tanečního souboru. Návštěvníci si také užili pohádkový taneční workshop s choreografkou, který akci přidal další vrstvu zábavy.

Nechybělo ani pohádkové jídlo a nápoje v kavárně Copa? kafé, které potěšily všechny chuťové buňky. Celý areál Krašovské byl skvěle vyzdoben do pohádkové tématiky, a atmosféra byla opravdu kouzelná.

Doufáme, že jste si užili pohádkovou náladu stejně jako my.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na vás na dalších akcích, nejen pro děti.