Festival kondice má za sebou 4. ročník. Téměř stovka návštěvníků rozhýbala Krašovskou!

4. 4. 2023

V Krašovská Aktivity centru Plzeň se v sobotu 1. dubna konal již čtvrtý ročník Festivalu kondice Plzeň. Hlavním tahákem byli nejen mistři světa ve sportovním aerobiku Olga Studničková Šípková a David Huf, ale také známí přední plzeňští i mimoplzeňští lektoři. Ze všech jmenujme například Lenku Velínskou z Brna, Radka Laciho z Prahy, Ladu Valentovou nebo Anetu Chodorovou.

Návštěvníci zaplnili obě dvě hlavní scény Festivalu kondice prakticky už od prvních minut. Zaplněný byl i náš cycling sál, kde odjezdili lekci všichni tři členové Indoor Cyclling Krašovská Team. Pro návštěvníky byl připraven jak program plný nejrůznějších cvičení, tak i přednáška na téma „Co nám bere v životě energii“ od Olgy Studničkové Šípkové. Na akci, která je spojením kondice, zdraví, pohybu a krásy, tak nakonec dorazilo až ke stovce cvičenců. Obě sportovní haly, ve kterých se odehrával hlavní program, tak praskaly ve švech po celou dobu sedmihodinového cvičebního maratonu.

Vůbec největší úspěch zaznamenalo cvičení deepWork pod vedením Davida Hufa. Obrovský zájem strhla ale i další cvičení, jako je třeba BOSU, Port de Bras, tabata, cycling, jóga nebo lekce vzhůru nohama. Program, který letos podpořila i Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, byl zkrátka sestaven tak, aby si vybral každý. Akce probíhala pod záštitou pana primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého a paní starostky MO Plzeň 1 Ing. Ivany Bubeníčkové. Na zahájení přišli pozdravit cvičence radní pro oblast bytovou MMP Mgr. Světlana Budková a vedoucí odboru sportu MMP Mgr. Vítězslav Černý. Všem, kteří akci podpořili a také všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další společné akce.

fotogalerie z akce