Festival kondice Plzeň 2024 – více než stovka nadšených sportovců na Krašovské

13. 3. 2024

V Krašovská Aktivity centru Plzeň se v sobotu 9. března konal již pátý ročník Festivalu kondice Plzeň a přilákal přes 120 aktivních sportovců. Hlavním tahákem byli nejen mistři světa ve sportovním aerobiku Olga Studničková Šípková a David Huf.

Festival kondice Plzeň opět potvrdil svou pověst jedné z nejvýznamnějších sportovních akcí roku na Krašovské. S ohledem na pozitivní ohlasy ze strany návštěvníků i účinkujících, není divu, že se každoročně těšíme na tuto akci.

Sportovci zaplnili obě podia na Festivalu kondice prakticky už od prvních minut akce. Pro návštěvníky byl připraven jak program plný nejrůznějších cvičení, tak i přednáška na téma „Co vše ovlivňuje naši přítomnost a jak s tím pracovat“ od Olgy Studničkové Šípkové. Obě sportovní haly, ve kterých se odehrával program, praskaly ve švech po celou dobu sedmihodinového cvičebního maratonu. Novinkou tohoto ročníku je nabídka masáží a fyzioterapie, od fyzio eMOTION. Tyto služby mohli zájemci využívat po celou dobu akce.

Opět vůbec největší úspěch zaznamenalo cvičení deepWork pod vedením Davida Hufa. Obrovský zájem strhla ale i další cvičení, jako je třeba Animal movement workout od Radka Laciho, ranní jóga od Anety Králové, Total body workout od Lady Valentové, tabata v podání Radky Vandasové Bechtoldové nebo běžecký workshop od Zdeňky Kamišové. Závěrečná jóga byla už jen třešničkou na dortu a každý z účastníků ji mohl využít jako klidnou relaxaci v podání Olgy Studničkové Šípkové.

Na zahájení přišli pozdravit účastníky radní pro oblast bytovou MMP Světlana Budková, radní pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy MMP Tomáš Morávek a starostka městského obvodu Plzeň 1 paní Ivana Bubeníčková. Děkujeme za jejich přivítání a za celkovou podporu naší akce Festival kondice Plzeň 2024! Jejich angažovanost a zájem o podporu zdravého pohybu byly pro nás velkou poctou. Mediální podporu zajištovali QAP.cz, TV ZAK, Žurnál, časopis Kondice a magazín Plzeňská Jednička.
Celá akce by se neobešla ani bez podpory města Plzeň, městského obvodu Plzeň 1 a partnerů akce, kterými pro tento ročník byly Vital Woman, kavárna Copa? kafé, česká firma BJEŽ, BEST:TIME, začínající firma Révvi, Puretaste, Sdružení občanů EXODUS, Hello Beauty Clinic, Fyzioterapie eMOTION a květinové studio Balhama.