Festival kondice Plzeň se vrátil ve velkém stylu!

2. 4. 2022

V Krašovská Aktivity centru Plzeň se v sobotu 2. dubna konal již třetí ročník Festivalu kondice. Sedmihodinový program plný pohybu a cvičení opět přilákal spoustu sportovních nadšenců. Velkým tahákem pro ně byla zejména hvězdná sestava lektorů. Na akci dorazili tradičně mistři světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková a David Huf, kteří jsou zároveň tvářemi projektu, dále pak profesionální kondiční trenér Karel Frýd, úspěšná česká fitness trenérka Radka Vandasová Bechtoldová a v neposlední řadě trojice osvědčených plzeňských lektorek Aneta Chodorová, Lada Valentová a Zuzana Hálová.

Velký úspěch pochopitelně zaznamenalo cvičení deep work pod vedením Davida Hufa a jóga s Olgou Šíkpkovou. V tento moment totiž celá hala opravdu praskala ve švech. Obdobně to bylo ale i s dalšími lekcemi. V programu bylo na výběr z cvičeních, jako je třeba intervalový trénink, bosu, mobility, tabata atp. Každý si zkrátka přišel na své. Krom hlavního programu byla navíc připravena i řada doprovodných aktivit, v rámci nichž si návštěvníci mohli třeba zakoupit různé doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo načerpat užitečné informace. Součástí akce pak byl i Kurz zdravotnických dovedností.

„Jsme rádi, že jsme mohli po dvouleté odmlce festival opět uskutečnit.  Ten pohled na plnou sportovní halu nám všem chyběl. Chtěla bych moc poděkovat všem lektorům za perfektní lekce a návštěvníkům za úžasnou atmosféru. Už teď se těšíme na další ročník,“ hodnotí hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.

Festival kondice letos proběhl pod záštitou prvního náměstka primátora města Plzně Romana Zarzyckého. Hlavními partnery festivalu byli Vodárna Plzeň a Sport Production.