FESTIVAL KONDICE se vrací! Uskuteční se 2. dubna na Krašovské

14. 2. 2022

Festival kondice je zpět! Den plný pohybu a cvičení, který nemá na západě Čech obdoby, opět proběhne s tvářemi projektu Olgou Šípkovou a Davidem Hufem, mistry světa ve sportovním aerobiku, a to v sobotu 2. dubna 2022 v areálu Krašovská Aktivity centra Plzeň. Již třetí ročník proběhne kvůli pandemické situaci po dvouleté odmlce, rozhodně je ale na co navazovat. Poslední ročník, který se uskutečnil ještě v roce 2019, byl totiž zcela vyprodaný. Letos se akce uskuteční pod záštitou prvního náměstka primátora města Plzně Romana Zarzyckého.

Už teď je jasné, že velkým tahákem bude opět cvičení s oběma patrony, tj. Olgou Šípkovou a Davidem Hufem (deep work, jóga), návštěvníci se však můžou těšit i na zcela nové hosty. V programu se totiž dále představí třeba profesionální kondiční trenér Karel Frýd, a to konkrétně s intervalovým tréninkem a lekcí zaměřenou na problémové partie, nebo úspěšná česká fitness trenérka Radka Vandasová Bechtoldová (cvičení Metabolic, Mobility a BOSU). Sestavu účinkujících lektorů pak uzavírá trojice osvědčených plzeňských lektorek Aneta Chodorová, Zuzana Hálová a Lada Valentová. Jako každý rok je pak připravena i řada doprovodných aktivit. Návštěvníci si budou moct třeba zakoupit různé doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo načerpat užitečné informace.

Vstupenky na Festival kondice Plzeň 2022 jsou již v prodeji na recepci Krašovské a v Pohybovém studiu J&A, a to za předprodejní cenu 590 Kč. Více informací včetně kompletního programu najdete na https://www.krasovska.cz/program/festival-kondice-plzen-2022/.