Kde se v Plzni běhá, tam jsme s Jumping trampolínama

14. 5. 2023

V poslední době jsme navštívili dvě skvělé akce, které se konaly v Plzni a které jsme si spolu s vámi užili naplno.

První akcí, kterou jsme navštívili, byl Běžecký festival. Tato akce byla pořádána naším partnerem Rozběháme Česko. Akce nabídla něco pro každého, od závodů pro nejlepší běžce až po zábavné aktivity pro děti. Velkou pozornost si získaly Jumping trampolíny, které byly připravené přímo u hlavní stage. Děti i dospělí se na nich mohli odreagovat a užít si během festivalu více zábavy. V rámci oslav deseti let Rozběháme Česko jsme také mohli obdivovat několik nadšenců pro běh, kteří se nezalekli ani náročné trasy.

Druhou akcí, na kterou jsme se vydali, byl 7. ročník RUN for ProCit. Společně s Aničkou Burianovou jsme mohli skákat na Jumping trampolínách a vyzkoušet si skákací boty Kangoo Jumps. Tato akce měla skvělou atmosféru a byla skvělou příležitostí strávit den s rodinou a přáteli. Výtěžek byl určen rodinám, které pečují o dítě s poruchou autistického spektra.

Běh se konal na různých trasách, a každý mohl vybrat tu, která mu nejvíce vyhovovala. Běžci se mohli těšit na krásné výhledy a zároveň přispěli na dobrou věc. V rámci akce byly připraveny také různé doprovodné aktivity, jako například naše Jumping trampolíny a Kangoo Jumps, které nabízely zábavu pro celou rodinu. Charitativní akce jsou vždy skvělou příležitostí, jak podpořit lidi v potřebě a zároveň si užít společenskou událost plnou radosti a naděje. Jsme rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a podpořit dobrou věc.

Facebookový článek k Běžeckému festivalu
Facebookový článek k RUN for ProCit