Krašovská chystá Týden náborů! Hlásit se můžete na sport, tanec i hudbu

2. 9. 2022

Největší nábor do kroužků a sportovních, tanečních i hudebních aktivit v Plzni je tady! Konat se bude v Krašovská Aktivity centru, a to v termínu od 5. do 9. září, a určen je pro děti i dospělé. V týdnu plného sportu, tance a hudby si budete moct vyzkoušet nejrůznější aktivity zcela zdarma, a to pod vedením profi trenérů a lektorů.

Zápisy se budou konat do jednotlivých tanečních skupin a sportovních klubů, které našly na Krašovské své domovské zázemí. Velký zájem je už v téhle chvíli o různé taneční styly. Taneční škola Dance Nation například nabírá zájemce ve všech dětských věkových kategorií, skupina Tanec v Plzni zase otevírá kurzy pro dospělé. Na taneční lekce na Krašovské ale láká i skupina Eternal Movements, která se zaměřuje na street dance a hip hop, či taneční škola Unique Plzeň, která má ve svém repertoáru styly disco a latino. V programu dále najdete i lekce stepu, moderny nebo twerku. Děti pak budou mít možnost přihlásit se do unikátní Brazilské fotbalové školy, zkusit florbal nebo basketbal, chybět nebudou ale ani bojové sporty, jako aikido, taekwondo nebo thaibox. Na své si taky přijdou zájemci parkouru.

Pro dospělé je stejně jako každý rok připravena bohatá nabídka cvičení. V ní najdete například jumping, kangoo jumps (skákací boty), port de bras, bootyforming nebo kruhový trénink. Hudební sekci pak zde zastupují lekce afrického bubnování a workshopy v nahrávacím studiu.
Kompletní program hledejte na www.krasovska.cz nebo na Facebooku.

Podrobný program najdete zde: Týden náborů 2022