Muzikálový kurz pod vedením muzikálové hvězdy Ládi Korbela na Krašovské

21. 5. 2019

Velká šance pro všechny hudební nadšence a muzikálové fanoušky je tady! Chcete nasbírat důležité zkušenosti, které pak zúročíte na divadelních prknech? Potřebujete se připravit na casting? Potřebujete se zdokonalit ve zpěvu, tanci nebo herectví? Právě pro vás je určen Muzikálový kurz, který bude od září probíhat v Krašovské Aktivity centru.

Lektorem kurzu je muzikálová hvězda Ladislav Korbel, který je znám především díky rolím v muzikálech Děti ráje, Hamlet, Čas růží, Mefisto nebo Mýdlový princ, diváci ho můžou znát i z účinkování v televizní soutěži The Voice. Muzikálový kurz navazuje na úspěšný první ročník, na který se přihlásili zájemci různých věkových kategorií a z různých koutů nejen našeho regionu. „Jsem rád za tuto příležitost a musím říct, že mě to fakt baví,“ hodnotí dosavadní zkušenosti s lektorováním samotný Korbel.

Pokud jste se tedy nestihli přihlásit na první lekce, teď máte opět příležitost. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie, pro pokročilé i začátečníky. Pro více informací o kurzu klikněte na www.krasovska.cz!