Na Krašovské se konal regionální seminář Taekwon-do s korejským velmistrem

19. 2. 2024

V pátek 16. února 2024 se v prostorech Krašovská Aktivity centrum Plzeň konal regionální seminář Taekwon-do s korejským velmistrem Hwang Ho-yong IX. Dan, který se setkal s velkým zájmem zúčastněných. Semináře pořádaným naším partnerem Taekwon-do Club Narama Plzeň se zúčastnili žáci z různých měst v regionu, včetně Plzně, Domažlic, Rokycan a dokonce i z Mladé Boleslavi, což dokazuje význam této události.

Hned na úvod semináře velmistr Hwang udělil certifikát za úspěšné složení zkoušky na III. Dan jednomu z trenérů, Jirkovi Kunstmüllerovi, což bylo ocenění jeho tvrdé práce a úsilí v rozvoji svých schopností. Tato pocta představovala skvělý začátek celé akce a poskytla inspiraci všem účastníkům.

Průběh semináře pokračoval procvičováním různých aspektů bojových technik od krokového matsogi až po volný boj. Pod dohledem velmistra měli všichni držitelé černých pásků příležitost vyzkoušet si nové techniky a zdokonalit své dovednosti. Velmistr Hwang poskytoval cenné rady a přímou zpětnou vazbu, což přispělo k obohacení zkušeností všech účastníků.

Seminář sklidil velký úspěch a díky jeho kvalitě a popularitě se již nyní můžeme těšit na další podobnou událost, která se bude konat 12. dubna opět v Plzni. Tento seminář představuje skvělou příležitost pro všechny nadšence bojových umění k dalšímu vzrušujícímu a poučnému setkání s renomovaným mistrem.