Nabídka nových kroužků pro ty nejmenší

13. 11. 2023

  Nové kroužky pro děti na Krašovské, nabídka pro rozvoj, zábavu a interakci 

  Rodiče nejen z Krašovské, ale z celé Plzně a okolí mají jedinečnou příležitost obohatit život svých dětí novými a inspirativními zážitky. Představujeme vám tři nové kroužky, které nejenže nabízejí zábavu, ale také podporují rozvoj dětských dovedností. Všechny kroužky jsou koncipovány tak, aby dětem poskytly nezapomenutelný zážitek plný her, interaktivity a kreativity.

  Deskohry s Krašovskou

  Délka: 15 lekcí (60 minut)
  Začátek kurzu: Únor – duben, jednou týdně (pondělí od 15:00 – 16:00)
  Cena: 2300 Kč
  Vhodné pro děti: 4 - 6 let

  Kroužek „Deskoher“ je perfektní skloubení vzdělání zábavnou formou. V kroužku se děti seznámí nejen s klasickými deskovými a karetními hrami, ale především se spoustu moderních společenských her. Při hře se učí spolupracovat, respektovat pravidla i pokyny lektora. Přestože je kroužek plný zábavy a legrace, děti zároveň trénují trpělivosti, logické myšlení, soustředění, ale také umění prohrávat. Kroužek je sestavený z jednotlivých sekcí, na které jsou deskové hry zaměřeny (paměť, barvy, tvary, čísla, a mnoho dalšího).

  Zábavný svět Interaktivity

  Délka: 15 lekcí (60 minut)
  Začátek kurzu: Únor – duben, jednou týdně (pondělí od 16:00 – 17:00)
  Cena: 2300 Kč
  Vhodné pro děti: 4 - 7 let

  Vstupte do světa interaktivity s naším kroužkem plným pohybových her, logických úloh a zábavy na interaktivní podlaze. Děti ve věku 4-7 let budou mít možnost rozvíjet své reflexy, myšlení a pohybovou koordinaci. Na kroužku bude dětem asistovat proškolený lektor, ať už se děti věnují malování, pohybovým hrám nebo kvízům. Tento kroužek nenabízí pouze výuku, ale také bezesporu zábavné zážitky.

  Divadelní Kroužek

  Délka: 20 lekcí (90 minut)
  Začátek kurzu: Leden – květen, jednou týdně (úterý 15:30-17:00)
  Cena: 2600 Kč
  Vhodné pro děti: 6 - 10 let

  Divadelní kroužek pro děti školního věku od cca 6 do 10 let si bere za cíl pracovat na přirozeném hereckém projevu dětí a vyjadřování před publikem, podpory fantazie, kvalitní mluvě a práci s gesty. S dětmi budeme dělat jednoduché herecké etudy, dramatické hry a různá jazyková cvičení. Děti se mohou těšit i na jednoduchá témata, na která budou muset improvizovat a na herecké představení, na kterém se bude během kurzu pracovat a se kterým se budou moci pochlubit svým rodičům, prarodičům a kamarádům. Moc se v našem hereckém kroužku těšíme na budoucí herce a herečky.

  Pro registraci svých dětí do některého z našich kroužků nás kontaktujte prostřednictvím emailu na adrese recepce@krasovska.cz. Těšíme se na společnou zábavu a vývoj s vašimi dětmi v Krašovské!