Narozeninové oslavy na Krašovské!

17. 4. 2024

  V Krašovská Aktivity centrum Plzeň máte možnost upořádání narozeninových oslav pro Vaše děti a připravit jim tak den plný zábavy, radosti a pohybu.

  Naše narozeninové balíčky jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám každého dítěte a zajistily mu skvělý zážitek. Prostor pro Vaši narozeninovou oslavu je rezervován vždy na pátek.

  Balíčky narozeninových oslav jsou vhodné pro všechny děti, které mají rádi nevšední zážitky. Obsahují jednu hodinu individuální sportovní lekce dle výběru z námi poskytovaných aktivit. Další aktivitou, která bude pro Vaše děti netradiční zábavou, je interaktivní podlaha. Dárek pro oslavence je připraven v podobě vlastní výroby designových placek. V ceně balíčku je zahrnut i rezervovaný prostor pro oslavu, možnost využití lednice pro narozeninový dort, bezedné karafy s vodou a citronem po celou dobu oslavy a narozeninová výzdoba. Balíček 2 obsahuje navíc také dětský šampus pro oslavence a výborný narozeninový dort.

  Oba balíčky také zahrnují rezervované posezení v naší kavárně Copa? kafé, kde si můžete užít příjemnou atmosféru a odpočinout si během oslavy. Narozeninová oslava je šitá na míru přesně podle vašich přání.

  Pokud máte zájem o uskutečnění Vaší narozeninové oslavy nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 724 135 711 nebo emailem slajsovapa@krasovska.cz.

  Udělejte z narozenin vašeho dítěte nezapomenutelný zážitek!