Provozní řád od 8. června

8. 6. 2020

Vážení partneři, vážení příznivci Krašovské,

od pondělí 8. června se opět rozvolňují vládní opatření, čímž se mění i pravidla v našem centru.

 

Čtěte podrobnosti:

1/ Před první návštěvou centra účastník (včetně všech trenérů) nebo jeho zákonný zástupce podepíše čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které je ke stažení ZDE, případně bude k dispozici u nás na recepci. Toto prohlášení je účastník povinen předat vedoucímu aktivity, kterou v centru navštěvuje. Bez něj nebude účastníkům vstup umožněn.

2/ Ve společných prostorách budou účastníci povinni nosit roušku, při činnosti pak podle jejího charakteru.

3/ Vstup do centra už bude probíhat klasicky přes hlavní vchod (tzn. přes pavilon B) a bude povolen i široké veřejnosti. Maximální počet lidí na sportovišti je 500.

4/ Šatny a sprchy jsou již účastníkům přístupné.

5/ Každý partner (nájemce) bude povinen po svém tréninku vydesinfikovat prostory (kliky, pomůcky k činnosti, židle, stoly apod.) a vyvětrat. Desinfekce bude pro každého nájemce připravena na recepci.

6/ Desinfekce jsou stále k dispozici na chodbách a dalších prostorách i pro návštěvníky.

7/ Parkourové hřiště Krašovská je pro veřejnost otevřené. I zde se musí účastník řídit hygienickými pravidly vydané vládou.

Tento řád je platný od 8. června 2020 do odvolání.

Velmi se na vás těšíme a tímto žádáme o co možná největší odpovědný přístup, aby se pokud možno zabránilo k nekontrolovatelnému šíření nákazy, a tím i k následnému opětovnému uzavření našeho centra.