Vstupenky na Festival kondice 2019 jdou do prodeje. Využijte speciální vánoční cenu!

6. 12. 2018

Festival kondice je zpět! Den plný pohybu a cvičení opět proběhne s tvářemi projektu Olgou Šípkovou a Davidem Hufem, které jsou veřejnosti známé především díky titulům mistrů světa ve sportovní aerobiku. Akce proběhne v sobotu 16. března 2019 v Krašovské Aktivity centrum Plzeň. Vstupenky jdou aktuálně do prodeje za speciální vánoční cenu 390 Kč.

Festival kondice je  spojením kondice, zdraví, pohybu a krásy! Na návštěvníky proto čeká pestrý program, který zahrnuje nejenom výběr těch nejatraktivnějších cvičení pod vedením známých lektorů, ale také  spoustu doprovodných aktivit. Na festivalu budete moci třeba načerpat spoustu informací od různých odborníků, čekají na vás zajímavé přednášky, poradenství a mnoho dalšího.

Program bude navazovat na předchozí premiérový ročník, který probíhal v drtivé většině ve sportovní hale. Letos se aktivity rozšíří i do dalších sálů a k vidění budou nové cvičení i nové tváře z řad lektorů. Podrobný program se sice stále tvoří, ale už teď je jasné, že velkým tahákem bude znovu cvičení s oběma patrony, tj. Olgou Šípkovou a Davidem Hufem (deep work, jóga), nově pak ale i jumping, který má v Krašovské svoji základnu.

Vstupenky můžete v prosinci zakoupit na recepci v Krašovské Aktivity centrum Plzeň. Více informací najdete na www.krasovska.cz!