Vstupenky na Festival kondice Plzeň 2020 jdou do prodeje za speciální vánoční cenu!

3. 12. 2019

Festival kondice je zpět! Den plný pohybu a cvičení opět proběhne s tvářemi projektu Olgou Šípkovou a Davidem Hufem, které jsou veřejnosti známé především díky titulům mistrů světa ve sportovní aerobiku. Akce proběhne v sobotu 28. března 2020 v  areálu Krašovská Aktivity centrum Plzeň. Vstupenky jdou aktuálně do prodeje za speciální vánoční cenu 490 Kč.

Festival kondice je  spojením kondice, zdraví, pohybu a krásy! Na návštěvníky proto čeká pestrý program, který zahrnuje nejenom výběr těch nejatraktivnějších cvičení pod vedením známých lektorů, ale také  spoustu doprovodných aktivit. Na festivalu budete moci třeba načerpat spoustu informací od různých odborníků, čekají na vás zajímavé přednášky, poradenství a mnoho dalšího.

Program bude navazovat na předchozí první dva ročníky, které vzbudily velmi pozitivní ohlas. Letos se opět chystá ještě pestřejší program a s ním i mnoho novinek. Podrobný program se sice stále tvoří, ale už teď je jasné, že velkým tahákem bude znovu cvičení s oběma patrony, tj. Olgou Šípkovou a Davidem Hufem (deep work, jóga).

Vstupenky můžete v prosinci zakoupit na recepci v Krašovské Aktivity centrum Plzeň. Počet lístků v tomto měsíci je omezen, tak s nákupem neváhejte. Více informací najdete na www.krasovska.cz!