Jóga ve vzduchu

Úterý:16:00 – 18:00

Věk: 6 let 15 let

Jóga ve vzduchu je cvičení ve vzdušných sítích. Je vytvořeno tak, aby cvičení bylo vhodné, proveditelné a dokázalo oslovit každého s ohledem na jeho tělesné schopnosti a věk. Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci. Během hodiny vás mohou zaplavit nejrůznější pocity – od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemného houpání v průběhu lekce přejdete v jejím průběhu k náročnějším pozicím, zažijete vis hlavou dolů a zkusíte si i náročnější akrobatické cviky. Se sítí je to vše mnohem jednodušší, než si myslíte.
Celým cvičením vás budou provázet jednoduché instrukce instruktorky Pokud budete poslouchat vlastní tělo, pak se sítě nemusíte obávat. Toto cvičení vás dokáže posunout fyzicky i duševně! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama a svých limitů. D-YOGI FLY je výzvou, ale hlavně zábavou.

Pokud máte o danou aktivitu zájem, chcete se přihlásit, případně potřebujete vědět víc, kontaktujte pořádajícího partnera.

Další aktivity partnera

Pilates Clinic Method
Michaela Boušová
Aktivita: #Sport
Věk: Dospělí