Jóga ve vzduchu

775 167 140

martinu.michaela@centrum.cz

Jóga ve vzduchu je cvičení ve vzdušných sítích. Je vytvořeno tak, aby cvičení bylo vhodné, proveditelné a dokázalo oslovit každého s ohledem na jeho tělesné schopnosti a věk. Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci. Během hodiny vás mohou zaplavit nejrůznější pocity – od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemného houpání v průběhu lekce přejdete v jejím průběhu k náročnějším pozicím, zažijete vis hlavou dolů a zkusíte si i náročnější akrobatické cviky. Se sítí je to vše mnohem jednodušší, než si myslíte.

Celým cvičením vás budou provázet jednoduché instrukce instruktorky. Pokud budete poslouchat vlastní tělo, pak se sítě nemusíte obávat. Toto cvičení vás dokáže posunout fyzicky i duševně! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama a svých limitů. D-YOGI FLY je výzvou, ale hlavně zábavou.

Lekce v Krašovské:

  • úterý
    16:00-16:50 - pro děti začátečníci
    17:00-17:50 - pro děti pokročilí

D-YOGI FLY je výzvou pro všechny, kteří se s jógou ještě nesetkali a překvapením a přínosem pro ty, kteří znají jógu jen z podložky. Toto cvičení vám přinese spoustu benefitů – pomůže vám s dekompresí páteře, rozpohybuje vaše klouby, uvědomíte si svého tělo, zvýší se vaše hbitost, odbourá vám stres a posílí vaši psychiku.

 

 

Vedoucí: Michaela Boušová