Fitbox ladies

Hodiny FITBOX LADIES pod vedením trenérek z Yaska Gym Plzeň jsou určené pro ženy.

 • základy bojových sportů
 • zlepšení kondice
 • zpevnění těla
 • zvýšení sebevědomí
13. 1. 2023

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je vhodné pro všechny, co mají problémy s pohybovým ústrojím, a je určené pro všechny věkové kategorie.

21. 11. 2022

Bodyforming

Bodyforming spojuje aerobní aktivitu s posilováním. Základní pomůckou pro toto cvičení je váha vlastního těla, díky němu nedochází k přetížení kloubů nebo svalů. Při cvičení se využívají různé pomůcky. Je vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé.

Cena: 110 Kč/hod.

14. 11. 2022

Port De Bras

Port De Bras je systém protažení a posilování těla určený tanečníkům i netanečníkům. Jeho autory jsou ruský choreograf Vladimir Snezhik a španělský fitness trenér Julio Papi. Představuje zážitek “body and mind”, dochází tedy během něj k zaměření na vlastní pohyb, prožitek, uvolňování a soustředění mysli. Během lekce dochází za pomocí jednoduchých sekvencí k posilování správného držení těla a nenásilnou formou se lze dobrat toho, že se jedinec ladně “tanečně” pohybuje i bez předchozí taneční průpravy.

S sebou: Baletní piškoty (případně protiskluzové ponožky, tančit lze taktéž naboso), ručník, vodu, příjemné upnutější oblečení (ideálně například legíny a top).

11. 8. 2022

Lady bachata

Bachata je jeden z nejjednodušeji zvládnutelných latinskoamerických tanců, což mu ovšem neubírá na působivosti, ani na prožitku z pohybu. Lekce je určena pro začátečnice až středně pokročilé dámy.

S sebou: na první hodinu lze vzít baletní piškoty (případně protiskluzové ponožky), na další pak již doporučuji taneční obuv vhodnou do interiéru (může být na nižším podpatku), ručník, vodu, příjemné oblečení, v němž si budete připadat ženská a sexy (velmi vhodná je kratší sukně, ale hodí se také vršek v kombinaci s legínami apod.)

11. 8. 2022

Muzikálový kurz s Láďou Korbelem

Chceš se prosadit v oblasti zpěvu a herectví? Máš rád muzikály? Teď máš skvělou příležitost prosadit se! Získej základy muzikálového zpěvu a herectví, nauč se pracovat s trémou a připrav se na své první představení!

Obsah kurzu:

 • výuka zpěvu herectví
 • příprava na představení
 • práce s trémou a jak se ji zbavit

Lektor Láďa Korbel:

K muzikálu se dostal asi v jednadvaceti letech.  Jeho první zkušeností s TV pak byla show „Robin Hood – cesta ke slávě“, kde se probojoval do finále.
Účinkoval například v muzikálech:  Srdce, Romeo a Julie, Noc na Karlštejně Hamlet, Casanova, Adam a Eva, Horečka sobotní noci, Mýdlový princ, Děti ráje a další.

Cena: 3 100,-
První hodina: 4. června od 10:00
Přihláška: Registrovat se můžete přes mail jarosv@krasovska.cz, do mailu napište své jméno a telefonní číslo

25. 4. 2022

Groove dance

Groove dance je jedinečná taneční metoda, díky které je tanec snadný, zábavný a dostupný pro každého. Pokud se můžete hýbat, můžete tancovat. Při Groove dance zkoumáme různé hudební styly od pomalých meditativních pohybů až po silné rytmické kardio skladby. Cílem tanečního zážitku je cítit se skvěle ve svém těle a cítit radost z pohybu. Tanec se tak stává dokonalým způsobem, jak můžete pečovat o svoje tělo i duši.

V termínu od 23. 5. do 20. 6. včetně lekce neprobíhají.

12. 4. 2022

Moderna dospělí

Revoluční tanec rozvíjející schopnosti tanečníka nejen v rámci jeho limitů, vycházející z baletu oproštěného od striktních pravidel. Kurz moderna nabízí základy klasických contemporary technik, které se promítají do sestav a choreografií. Cílem kurzu je rozšíření Vaší flexibility, posílení vnitřních svalů a rozvoj vlastního projevu.

9. 11. 2021

Cycling

Indoor cycling je skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Vychází z cyklistiky, kombinují se pouze tři pozice rukou a pět základních stylů, které simulují jízdu na kole venku. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio-vaskulární cvičení posledních let. Lekce probíhají na speciálních kolech Tomahawk zn. Grün sport.

Co Vás čeká
⦁ Speciální individuální přístup
⦁ Lekce šitá na míru s ohledem na specifika každého jedince
⦁ Omezený počet, vhodné pro ty, kteří upřednostňují soukromí malé skupiny
⦁ K dispozici nejodolnější indoorová kola na trhu Grün Sport Cycling
⦁ Moderní volnočasové centrum se zázemím, kavárna s venkovní terasou

Na lekci je nutná rezervace! Cena 150 Kč/60 minut/osobu

5. 11. 2021

Taekwon-do pro dospělé

Chcete se naučit sebeobraně, změřit svoje síly na závodech, nebo si jen zlepšit kondici? Začněte cvičit taekwon-do! Je to moderní bojové umění pocházející s Koreje, jehož cílem je zvládnutí sebeobrany proti jednomu i více útočníkům. Taekwon-do nevyužívá žádné zbraně, ale naučíte se proti některým bránit. Důvody, proč začít cvičit zrovna taekwon-do můžou být různé. Někdo bere taekwondo hlavně jako sport a chce se měřit síly s ostatními na závodech, jiný ho bere především jako svoji životní filozofii a cestu, někdo chce jen prostě pravidelně protáhnout svoje tělo a být fyzicky a psychicky v kondici.

2. 11. 2021

Florbal pro handicapované

Chceš hrát florbal na vozíku a jsi z Plzeňského kraje? Nechceš se doma jenom tak válet a chceš něco pro sebe udělat? Chceš nové kamarády? Chceš být samostatný? Chceš mít hezké vypracované tělo? Přihlas se na florbal do Sporotovního klubu handicapovaných Meteor Plzeň.

2. 11. 2021

Bootyforming

Přijďte si vyzkoušet BOOTYFORMING. Jde o zábavné cvičení zaměřené na formování zadku a nohou pomocí posilovací cviků s posilovací gumou (bootybandem). Čekají vás bootysestavy na hudbu, posilovačky i kompenzační cvičení.

Cena lekce: 110 Kč/hod.
Nutná rezervace!

1. 11. 2021

Kruhový trénink

Chceš se dostat do formy? Chceš nabrat sílu, ale doposud jsi neměl/a motivaci? Tak právě od toho je tady KRUHOVÝ TRÉNINK s Veru. A proč zrovna kruhový trénink? Výhodou je, že je určen pro všechny věkové kategorie a pro všechny ty, kteří se chtějí v co nejkratší době cítit fit a kteří chtějí na svém těle vidět výsledky. Kruhový trénink zahrnuje prvky intervalového, silového i funkčního tréninku a je neskutečně variabilní.

Cena lekce: 110 Kč/hod.
Nutná rezervace!

 

1. 11. 2021

Port de Bras

V PortDeBras™   je jedinečný koncept cvičení propojující dynamický a funkční strečink. Tempo celé lekce je pomalé, aby byla zachována kvalita a čistota pohybu. Na lekci se vyučují  jednoduché a plynulé sekvence pohybů,  které se spojují v souladu s relaxační hudbou.

PortDeBras™ v sobě ukrývá:

 • strečink
 • posilovací cvičení
 • balanční cvičení
 • taneční prvky

PDB má svou vlastní jedinečnou filozofii – využívá pohyb jako terapii

 • cílem je cesta a návrat k našemu tělu
 • skrze tělo měníme vědomí o sobě sama,
 • na lekcích se učíme opět vnímat naše tělo, vypnout “mozek”
 • cílem není se naučit choreografii, to si kladou za cíl taneční lekce, což se neshoduje s metodou PortDeBras™

Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Nemusíte se bát těžkých choreografií.

Cena: 110 Kč/hod.

1. 11. 2021

Kurzy afrického bubnování

Kurzy afrického bubnování jsou určeny pro úplné začátečníky nebo mírně pokročilé. Pro účast na nich tudíž není třeba vůbec žádných předchozích zkušeností s hrou na nějaký rytmický nástroj, vše se od základů naučíte. Rytmus na rozdíl od melodie nebo harmonie v sobě máme totiž zakořeněný úplně všichni, protože každá naše maminka je vlastně taková skrytá bubenice.
Jak je to možné? Jelikož na světě je hodně maminek, jejichž hlas není melodický, a proto se třeba obávají zpívat. Pak je ještě více maminek, které neslyší harmonii, proto je bohužel zřejmě nikdy nepřijmou do pěveckého sboru. Ale každý z nás bez výjimky tři čtvrtě roku poslouchal sice rytmicky prostý, ale jinak nádherný 12/8 rytmus, který mu jeho maminka po celou tu dobu předávala, aniž by si to uvědomovala nebo byla nějak rytmicky zdatná. A tím byl tlukot jejího srdce. Takže všichni máme v podvědomí uložen skvělý a láskyplný rytmický základ.

Někdo má sice ten rytmus usazen trošku hlouběji, ale i tak jej společně dokážeme vytáhnout na povrch a umožníme mu se projevit a plně rozvinout. Stačí se nebát a zkusit to.

13. 10. 2021

Bachata sensual

Bachata sensual je párový smyslný tanec původně z Dominikánské republiky. Patří do skupiny social dance, tedy tance při kterých se střídá. Jedná se o pokročilejší úroveň bachaty. Využívají se zde vlny, tvarování, izolace.
Vhodné pro středně pokročilé tanečníky bachaty.

6. 10. 2021

Bachata masters pokročilí

Bachata masters je nejpokročilejší kurz bachaty, vhodný pro ty, kteří tančí tento párový tanec minimálně 2 roky. Věnujeme se zde převážně sensual bachatě, ale také footworku, dominikánské bachatě a muzikalitě.

6. 10. 2021

Lady bachata pokročilí

Lady bachata pokročilé – kurz určený pro speciálně pro dámy, které již solo bachatu tančí. Naučíte se krásné sestavičky a zapracujete na stylingu v bachatě, elegantních rukách a ladnosti.

6. 10. 2021

Lady bachata začátečníci

Lady bachata pro začátečnice – kurz určen speciálně pro ženy. Naučíte se základní kroky bachaty a jednoduchých choreografiích, rozvinete svoji ženskost a ladnost. Tančí se sólo na bachata hudbu.

6. 10. 2021

Street a show dance

Taneční lekce v režii Dance Company Twin se zaměřují především na styly street, show a rnb. Prostor je věnován ale i řadě dalším stylům tak, aby tanečník měl co nejširší průpravu.

4. 10. 2021

MMA dospělí

Smíšená bojová umění (zkráceně MMA) je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Vznikl na konci 20. století ze soutěží, jejichž cílem bylo nalézt mezi různými bojovými uměními nejúčinnější způsob boje ve skutečných situacích neozbrojeného střetu.

4. 10. 2021

Muay Thai pokročilí

Muay Thai (též známý jako thajský box) je thajské plnokontaktní bojové umění, které má více než tisíciletou tradici. Největší popularitu si tento způsob boje získal u válečníků, jimiž byla osídlena území dnešního Thajska. Je specifický zejména díky svým kopům, úderům kolenem nebo úderům pěstmi či dalšími podobnými chvaty, kterými jsou také rány lokty, klínce ve stoje apod.  Muay Thai rozvíjí u jedince rychlost, sílu, vytrvalost a jeho celkovou zdatnost. Pokud přihlédneme k rozvoji úpolových dovedností, musíme zmínit rozvoj techniky úderů, kopů, krytů. Pravidelným cvičením Muay Thai docílíme i zlepšení stability a držení těla a v neposlední řadě zvýšíme flexibilitu.

4. 10. 2021

Muay Thai začátečníci

Muay Thai (též známý jako thajský box) je thajské plnokontaktní bojové umění, které má více než tisíciletou tradici. Největší popularitu si tento způsob boje získal u válečníků, jimiž byla osídlena území dnešního Thajska. Je specifický zejména díky svým kopům, úderům kolenem nebo úderům pěstmi či dalšími podobnými chvaty, kterými jsou také rány lokty, klínce ve stoje apod.  Muay Thai rozvíjí u jedince rychlost, sílu, vytrvalost a jeho celkovou zdatnost. Pokud přihlédneme k rozvoji úpolových dovedností, musíme zmínit rozvoj techniky úderů, kopů, krytů. Pravidelným cvičením Muay Thai docílíme i zlepšení stability a držení těla a v neposlední řadě zvýšíme flexibilitu.

4. 10. 2021