Krašovská stage na Sportmanii

16. 8. 2017

Druhou stage, která je součástí doprovodného programu Letní Sportmanie, zajišťuje Krašovská Aktivity centrum Plzeň. K vidění zde bude především mnoho tanečních vystoupení a sportovních exhibic, prostor ale dostane i oblast hudby.

Návštěvníci se můžou těšit na prezentaci těch nejúspěšnějších tanečních skupin, které každý rok reprezentují město Plzeň nejen na republikových, ale i mezinárodních soutěžích. Nepůjde však jenom o přehlídku jejich choreografií, ale i workshopy, do kterých se můžou zapojit rodiny s dětmi, ale i všichni ostatní. O taneční program se postarají skupiny B-Original, Afresh Dance Community, Unique Plzeň či Twin, taneční a pohybová studia FITDANCEART, MOVEIT a Hely nebo Tanec v Plzni.

Za sport pak zde budou přítomni zkušení lektoři a trenéři z různých oblastí, aby opět veřejnosti ukázali přímo na místě něco ze svého tréninkového či zápasového procesu. Velkým lákadlem budou jistě mistři světa v aerobicu Olga Šípková a David Huf, atraktivní program nabídnou také jumpařky, aikidisté, karatisté, parkouristé i volejbalisté. Netradičním osvěžením pro diváky bude i simultánní partie šachového velmistra Petra Neumana a komentovaná šachová simultánka mezinárodní mistryně Kristýny Havlíkové a velmistra Martina Petra.

Nedílnou součástí Krašovské stage budou též hudební koncerty. Prostor dostanou jak zkušení matadoři, tak i začínající žákovské kapely. Vrcholem budou bezpochyby vystoupení Roxette Tribute Band, zpěváků z muzikálu Děti ráje nebo skupiny Chuť. Chybět pak nebudou ani aktivity pro nejmenší v režii nové dětské skupiny Mini Aktivity.

Přijďte poznat nový prostor sportu, tance a umění, který odstartuje svoji činnost už letos v září v Plzni na Bolevci. Třeba zde najdete svůj nový koníček nebo si prostě užijete spoustu zábavy.