Předávání cen pěvecké soutěže “Hledá se hlas na Krašovské”

13. 12. 2023

Dnes 13. prosince 2023 od 16:00 hodin se na Krašovské odehrálo slavnostní předávání cen v rámci projektu “Hledá se hlas na Krašovské”. Akce, která byla vyvrcholením dlouhého procesu od náboru až po hlasování, se zúčastnili významní hosté a výherci této pěvecké hudební soutěže.

Vítězem celé soutěže se stal Viktor Tokar, jehož soutěžní video zaznamenalo neuvěřitelných 650 reakcí. Ella Šlapáková obsadila druhé místo s 628 reakcemi, zatímco třetí příčku obsadila Viktorie Molcarová se 209 reakcemi. Tokarův videoklip dosáhl po deseti soutěžních dnech více než 10 tisíc zhlédnutí, a dosah všech soutěžních videí na facebookové stránce Krašovské činil přibližně přes 25 tisíc.

První místo, které si odnesl Viktor Tokar, nese s sebou odměnu v podobě možnosti nahrát si písničku v hudebním studiu. Tato skladba bude poté v průběhu dvou týdnů znít na vlnách rádia Smile, což zaručuje vítězi zajímavou mediální expozici. Ella Šlapáková, druhá v pořadí, získala ojedinělou příležitost spolu s prvním výhercem Viktorem, a to soukromé lekce zpěvu s operním sólistou Divadla J. K Tyla Mirem Bartošem. Tato ceněná zkušenost představuje pro Viktora a Ellu nejen možnost zdokonalit své hudební dovednosti, ale také setkání s profesionálem, který jí může poskytnout cenné rady a inspiraci. Všichni tři vítězové si odnesli mimořádnou výhru ve formě dvouhodinového využívání hudebního studia na Krašovské. Tato možnost je pro ně nejen cenným prostředkem k tvorbě a zkoušení nové hudby, ale také příležitostí pro rozvoj svého talentu a kreativity.

Oceňované ceny, které získali tito tři talentovaní soutěžící, nejsou pouze materiálními odměnami, ale spíše bránou do světa hudebních možností a příležitostí. Projekt “Hledá se hlas na Krašovské” tak nejen vyzdvihl místní hudební talenty, ale také vytvořil prostředí, kde se kreativita a vášeň pro hudbu mohou naplno rozvinout.

Na předávání byly přítomny klíčové osobnosti spojené s projektem, mezi nimiž nesměli chybět paní radní Mgr. Světlana Budková, radní pro oblast bytovou, včetně dostupného a sociálního bydlení. Dále byl přítomen Pavel Trefanec, ředitel společnosti Obytná zóna Sylván a.s., a Zdeňka Kamišová, hlavní manažerka Krašovské. Ceny předával i operní sólista Mgr. et Bc. Miro Bartoš, se kterým se jistě výherci ještě na soukromých lekcích setkají. Tři nejlepší soutěžící, kteří se umístili na prvních třech místech, společně s jejich rodinami rovněž zaujali svá místa v průběhu předávání.