Muzikálový kurz s Láďou Korbelem

Chceš se prosadit v oblasti zpěvu a herectví? Máš rád muzikály? Teď máš skvělou příležitost prosadit se! Získej základy muzikálového zpěvu a herectví, nauč se pracovat s trémou a připrav se na své první představení!

Obsah kurzu:

  • výuka zpěvu herectví
  • příprava na představení
  • práce s trémou a jak se ji zbavit

Lektor Láďa Korbel:

K muzikálu se dostal asi v jednadvaceti letech.  Jeho první zkušeností s TV pak byla show „Robin Hood – cesta ke slávě“, kde se probojoval do finále.
Účinkoval například v muzikálech:  Srdce, Romeo a Julie, Noc na Karlštejně Hamlet, Casanova, Adam a Eva, Horečka sobotní noci, Mýdlový princ, Děti ráje a další.

Cena: 3 100,-
První hodina: 4. června od 10:00
Přihláška: Registrovat se můžete přes mail jarosv@krasovska.cz, do mailu napište své jméno a telefonní číslo

25. 4. 2022

Groove dance

Groove dance je jedinečná taneční metoda, díky které je tanec snadný, zábavný a dostupný pro každého. Pokud se můžete hýbat, můžete tancovat. Při Groove dance zkoumáme různé hudební styly od pomalých meditativních pohybů až po silné rytmické kardio skladby. Cílem tanečního zážitku je cítit se skvěle ve svém těle a cítit radost z pohybu. Tanec se tak stává dokonalým způsobem, jak můžete pečovat o svoje tělo i duši.

V termínu od 23. 5. do 20. 6. včetně lekce neprobíhají.

12. 4. 2022

Tanec pro juniory

Kurz je určen pro mírně pokročilé a pokročilé v tanečním stylu disco dance. Ovšem v rámci tanečního rozvoje jsou na trénink zváni i externí trenéři z jiných tanečních oborů. Tréninky jsou zaměřené především na techniku toček a skoků, synchronizaci tanečních sestav, kondici a posilování. Lekce jsou jak pro soutěžní týmy, tak i pro nesoutěžní nadšence. Tréninky této věkové kategorie jsou 1x nebo 2x týdně podle individuálních potřeb a časových možností. Juniory můžete přijít podpořit během roku na různá vystoupení, mezi kterými nechybí ani vystoupení celé taneční školy Unique Plzeň.

30. 11. 2021

Moderna dospělí

Revoluční tanec rozvíjející schopnosti tanečníka nejen v rámci jeho limitů, vycházející z baletu oproštěného od striktních pravidel. Kurz moderna nabízí základy klasických contemporary technik, které se promítají do sestav a choreografií. Cílem kurzu je rozšíření Vaší flexibility, posílení vnitřních svalů a rozvoj vlastního projevu.

9. 11. 2021

Eternal Streetdance junioři pokročilí

Na lekcích street dance, které vede taneční skupina Eternal Movements, se učí jak oldschool, tak newschool hiphop. Lekce jsou otevřené celoročně pro všechny tanečníky (včetně úplných nováčků). Tanečníci jsou vedeny k lásce k tanci. Důležitý je pocit svobody a hlavně zábava!

4. 11. 2021

Taekwondo pro starší děti

Pro nejmenší děti od 4 let jsou tréninky zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj. U starších se postupně zaměřuje na závodní i nezávodní disciplíny: sportovní zápas (kyorugi), který je od r. 2000 na programu letních Olympijských her, soutěžit je možné také v technických sestavách (poomsae). Součástí taekwonda je také sebeobrana (hosinsul) a přerážecí techniky (kyokpa).
Výuka probíhá pod vedením kvalifikované trenérky taekwondo Pavly Komrskové, držitelky 4. DANU a II. trenérské třídy, se závodními i trenérskými zkušenostmi z národního týmu a sportovního centra mládeže poomsae.

1. 11. 2021

Kurzy afrického bubnování

Kurzy afrického bubnování jsou určeny pro úplné začátečníky nebo mírně pokročilé. Pro účast na nich tudíž není třeba vůbec žádných předchozích zkušeností s hrou na nějaký rytmický nástroj, vše se od základů naučíte. Rytmus na rozdíl od melodie nebo harmonie v sobě máme totiž zakořeněný úplně všichni, protože každá naše maminka je vlastně taková skrytá bubenice.
Jak je to možné? Jelikož na světě je hodně maminek, jejichž hlas není melodický, a proto se třeba obávají zpívat. Pak je ještě více maminek, které neslyší harmonii, proto je bohužel zřejmě nikdy nepřijmou do pěveckého sboru. Ale každý z nás bez výjimky tři čtvrtě roku poslouchal sice rytmicky prostý, ale jinak nádherný 12/8 rytmus, který mu jeho maminka po celou tu dobu předávala, aniž by si to uvědomovala nebo byla nějak rytmicky zdatná. A tím byl tlukot jejího srdce. Takže všichni máme v podvědomí uložen skvělý a láskyplný rytmický základ.

Někdo má sice ten rytmus usazen trošku hlouběji, ale i tak jej společně dokážeme vytáhnout na povrch a umožníme mu se projevit a plně rozvinout. Stačí se nebát a zkusit to.

13. 10. 2021

Karate

Náplň kurzu: základy sportovního karate (v současnosti vedené jako Olympijské karate), základy pohybu a koordinace, základní gymnastické prvky, základy míčových her, zlepšování obratnosti

12. 10. 2021

Street a show dance

Taneční lekce v režii Dance Company Twin se zaměřují především na styly street, show a rnb. Prostor je věnován ale i řadě dalším stylům tak, aby tanečník měl co nejširší průpravu.

4. 10. 2021

Twerk

Dance by Anet jsou nové taneční kurzy pro zábavu, které vás udrží ve formě. V nabídce najdete například lekce twerku.

4. 10. 2021

Charge dance

Dance by Anet jsou nové taneční kurzy pro zábavu, které vás udrží ve formě. V nabídce najdete například lekce charge dance, energický styl, při kterém si nejen skvěle zatancujete, ale dáte i do těla.

4. 10. 2021

Basic twerk

Dance by Anet jsou nové taneční kurzy pro zábavu, které vás udrží ve formě. V nabídce najdete například lekce basic twerku.

4. 10. 2021

Ladies dance

Dance by Anet jsou nové taneční kurzy pro zábavu, které vás udrží ve formě. V nabídce najdete například lekce ladies dance, dámský styl tance, který využívá elegantních a svůdných pohybů.

4. 10. 2021

Florbal ženy FBC

Florbalové tréninky pro ženy pod vedením klubu FBC Plzeň.
Florbalový klub FBC Plzeň byl založen v roce 1998. Oddíl má pod sebou hráče všech věkových kategorií, od přípravky přes žáky až po juniory a dospělé, a věnuje se i dívkám. Svými úspěchy patří k nejznámějším a nejlepším týmům v České republice.

4. 10. 2021

Eternal Streetdance junioři začátečníci

Na lekcích street dance, které vede taneční skupina Eternal Movements, se učí jak oldschool, tak newschool hiphop. Lekce jsou otevřené celoročně pro všechny tanečníky (včetně úplných nováčků). Tanečníci jsou vedeny k lásce k tanci. Důležitý je pocit svobody a hlavně zábava!

4. 10. 2021

JiuJitsu

Dojo jiujitsu Plzeň vychází z myšlenky učení ju jutsu, které se datují do doby okolo 50 000 let př. n.l.  Jiyu jitsu lze obecně vysvětlit dle „džú džutsu“ tedy jako umění poddajnosti (vycházi z filosofie ústupnosti a výraz „džú“ lze chápat jako poddání se síle či úctu k tradicím a „džutsu“ pak jako zápis či umění). Takto je patrné, že mnoho stylů tedy využívá různá spojení s „džutsu“ například bu džutsu (bojové umění vojska a šlechty), nin džutsu (bojové umění tajných skupin), kobu džutsu (bojové umění se zbraněmi), tai džutsu (bojové umění beze zbraně).

V duchu těchto myšlenek vznikl jako styl umění poddajnosti v Japonsku styl nám známý jako judo. V rámci tohoto stylu vznikla v zásadě cestou zpět ke kořenům v ČSSR v sedmdesátých letech 20. století škola jiujitsu, kterou na základě zkušeností s teorií a praktickým bojem dali dohromady mistři (i mistři republiky) Jaroslav Honzík a František Šimša. Fakt, že ověřování technik bojových umění, do uceleného systému reálné sebeobrany jiujitsu ve skutečném prostředí s plnou razancí útoků, přineslo své ovoce, svědčí i to, že tento sytém byl využíván i silovými složkami státu a v určitých modifikacích je využíván dodnes.

4. 10. 2021

Step pro dospělé

Lekce v režii KMTapdance studio nabízejí step v jeho původní podobě a navazují na výuku klasických i moderních stepařů. Hodiny jsou zaměřené na správné technické provedení a hudební cítění každého kroku. Kromě stavění choreografií je cílem vychovávat stepaře, kteří budou schopni samostatné improvizace, kreativity, vnímání rytmu a dynamiky.
Přijďte zjistit, že step není jen dupání!

4. 10. 2021

Step začátečníci

Cílem lekcí stepu je v dětech rozvíjet rytmické a pohybové cítění, podpořit samostatnou tvořivost skrze praktické lekce. V principu se lekce skládají nejen z klasické výuky základních kroků a variací, ale jsou obohaceny výukou improvizace, kdy děti samy tvoří a hledají své rytmy a krokové kombinace.

S SEBOU: Děti do začátku nepotřebují stepařskou obuv, stačí, aby měly boty bez protiskluzové podrážky, sportovní oblečení, pití a dobrou náladu!

4. 10. 2021

Moderna děti

Revoluční tanec rozvíjející schopnosti tanečníka nejen v rámci jeho limitů, vycházející z baletu oproštěného od striktních pravidel. Kurz moderna nabízí základy klasických contemporary technik, které se promítají do sestav a choreografií. Cílem kurzu je rozšíření Vaší flexibility, posílení vnitřních svalů a rozvoj vlastního projevu.

4. 10. 2021

Aikido děti

Aikido je sebeobranný systém, jehož cílem je využití energie útoku protivníka proti němu samotnému. Duchovním otcem aikido je Morihei Ueshiba, zvaný též O´Sensei. Ten počátkem minulého století vycházel ze znalosti starých bojových umění. S tím také úzce souvisí mentální postoj a filozofie. Cílem je hledání souladu i v nerovnovážných situacích, tedy nikoli usmrcení nebo zranění útočníka, ale naopak získání kontroly nad situací a útočníkem v ideálním případě bez zranění.

S tím také úzce souvisí mentální postoj a filozofie. Cílem je hledání souladu i v nerovnovážných situacích, tedy nikoli usmrcení nebo zranění útočníka, ale naopak získání kontroly nad situací a útočníkem v ideálním případě bez zranění.

7. 9. 2021

DJský kurz YouPlay Academy

Možná jsi to chtěl vždycky zkusit, ale nikdy jsi neměl příležitost. Možná už máš něco za sebou, ale chceš se zdokonalit. Staň se novým členem rodiny YouPlay Academy, najdi sám sebe a hraj, co tě baví.

  • zaměřeno na klubovou scénu a cool mejdany pro lidi, kteří nechodí na klasické diskotéky
  • styly: Hip Hop, House, Drum n Bass, Trap, Techno, Dancehall, Funk n Soul a další

lektor DJ LPD:
– respektovaný DJ s více než 20-letou praxí
– legenda plzeňské klubové scény
– pravidelně hraje ve známých klubech po celé ČR
– producent a zakladatel DJ crew FUNKY DOGGS SQUAD
– tvůrce veleúspěšného rádiového pořadu Play Ma Game plného živých setů

Přihláška: registrujte se přes jarosv@krasovska, do mailu napište své jméno a telefonní číslo
Cena: 3 000 Kč

První lekce: středa 30.11. od 17 hodin
Druhá lekce: středa 7. 12. od 17 hodin
Třetí lekce: středa 14.12. od 17 hodin
Čtvrtá lekce: středa 21.12. od 17 hodin

Účastníka čeká celkem 8 hodin výuky.
Lekce se konají vždy každou středu od 17 do 19 hodin.

1. 7. 2021