Festival kondice Plzeň 2019 potvrzuje další lektory

23. 1. 2019

Druhý ročník Festivalu kondice, který se uskuteční v Krašovské Aktivity centrum Plzeň 16. března, dostává stále konkrétnější podobu. Po mistrech světa ve sportovním aerobiku Olze Šípkové a Davidu Hufovi byli potvrzeni další lektoři, kteří budou v programu vést své lekce. Jedná se o cvičitele, kteří působí v Plzni a ve svém oboru patří ke špičce.

K hlavním tahákům se řadí jistě třeba Zuzana Švíková, která se na festivalu představí hned ve třech lekcích. Chybět nebude ani jógové (o)hýbání se Zuzanou Hálovou Svidenskou z Veselého jogína, bodybalance s Danielou Žilákovou, tabata s Anetou Chodorovou, bosu s Ladou Valentovou nebo dance fitness se Zuzanou Kellner. Za zmínku pak stojí také cvičení, která jsou v posledních letech na obrovském vzestupu, a to twerk a jumping. Ta budou mít na starosti dvě skupiny – Twerkies a Jumping Krašovská Team.

Vedle hlavního programu se připravuje také řada doprovodných aktivit. Návštěvník bude mít kromě samotného cvičení možnost načerpat různé informace na odborných přednáškách, nakoupit si doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo poradit se s odborníky přímo na místě.

Vstupenky na Festival kondice můžete zakoupit za předprodejní cenu 490 Kč na recepci v Krašovské nebo v Pohybovém studiu J&A.