Jumping na Krašovské způsobil mánii. Skákala celá vyprodaná hala.

23. 1. 2020

Jumping aneb skákání na speciálních profi trampolínách se těší v Plzni v Krašovská Aktivity centru obrovské obliby. To mimo jiné potvrdila i sobota 18. ledna. V ten den se do Krašovské sjeli cvičenci nejen z celé naší republiky, ale i Němci nebo Slováci. Konala se tu totiž Jumping party pod názvem „Right Here, Right Now“.

Zájem o akci byl od počátku obrovský. I proto se nakonec obsadilo všech více než 100 trampolín a na další zájemce se už bohužel nedostalo. „Je to opravdu neskutečné. Jsme moc rádi, že toto cvičení, které je původem z ČR, je u nás tak populární. Moc děkuji všem lektorům a všem návštěvníkům, kteří dorazili,“ hodnotí akci sama hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.

Během tříhodinové show plné světelných efektů a úžasné atmosféry se na pódiu vystřídalo celkem deset lektorů. Za Jumping Master Team, organizátory celé Jumping party, se představil Ondro Brunčák a Miroslav Uriel. Dále se představily lektorky z Pohybového studia J&A Plzeň Míša Kořínková, Veronika Nováková a Jani Ce, domácí tým z Krašovské byl složen z Radka Mulače, Anny Burianové a Ilony Křížkové a v neposlední řadě předcvičovaly i Veronika Vosková a Darča Hartlová.