KMtapdance studio pořádá na Krašovské víkend plný stepu a tance

4. 8. 2020

Druhý ročník Summer tap/dance workshops je tady! Nadupaný víkend plný stepařských a tanečních workshopů proběhne v Krašovská Aktivity centru v Plzni, a to od 8. do 9. srpna. Těšit se můžete na špičkové lektory z celé republiky, lekce stepu pro všechny úrovně pokročilosti a taneční workshopy rozmanitých stylů. V programu mimo jiné najdete muzikál, jazz, step, street fusion, afrobeat, contemporary, dancehall i femme fusion.

„Rovzrh lekcí a přihlášky na akci naleznete na Facebooku a Instagramu Summer tap/dance workshops nebo můžete napsat na email studia kmtapdance@gmail.com. V sobotu večer pak v rámci akce proběhne i stepařský jam. Ten startuje ve 20 hodin ve vinárně Na břehu Rhôny. Lekce můžete vybírat jednotlivě nebo si můžete užít celý víkend s full passem,“ říká vedoucí studia Kateřina Marešová.

„Krom Summer tap/dance workshops pak můžete navštívit i naše venkovní lekce. Ty probíhají během letních prázdnin v Kopeckého sadech nebo Mlýnské strouze každou středu od 17 hodin. Více informace najdete na Facebooku a Instagramu studia,“ dodává Marešová.