Krašovská se slavnostně otevře 26. listopadu

20. 10. 2017

    Nový prostor sportu, tance a umění Krašovská Aktivity centrum Plzeň již má svůj datum slavnostního otevření. Za přítomnosti vzácných hostů a osobností jak z kulturního, tak i politického života proběhne v neděli 26. listopadu od 14 hodin. V programu se představí taneční soubory, sportovní kluby a také hudební skupiny, které pod hlavičkou Krašovská budou působit jako partneři. Hlavními hosty bude zpěvačka Markéta Konvičková a známý herec a moderátor Jan Čenský. Vstup je zdarma.

    Návštěvníci budou moct poprvé nahlédnout také do nově zrekonstruovaných tanečních a sportovních sálů, hudebního studia, restaurace, relaxační zóny i nového dětského centra, které dohromady tvoří nadstandardní volnočasové centrum, které na krajské úrovni nemá obdoby. Celý projekt odstartoval za výrazné podpory města, a to za cílem podpořit místní kluby a organizace v umělecké a sportovní činnosti.

    Foto: Rozsáhlé rekonstrukce v Krašovské probíhaly přes léto až do konce září. Od října již v budově probíhají první aktivity a postupně přibývají další.