ZLATÁ RYBIČKA Z KRAŠOVSKÉ PLNÍ PŘÁNÍ

23. 11. 2023

  Vánoce jsou obdobím radosti, tepla a rodinné pohody, ale ne všichni jsou obdarováni příležitostí strávit tyto svátky v klidu a pohodlí domova se svými nejbližšími, obklopeni vánočními vůněmi a radostnými okamžiky rozbalování dárků, které nám přináší Ježíšek. Avšak, přesně pro ty, kteří nemohou zažít magii doma, tu je naše Zlatá rybička z Krašovské, která má úžasnou schopnost splnit vánoční přání komukoliv, kdekoliv.

  Ale abychom mohli v této vánoční kouzelné tradici pokračovat a naplnit radostí srdce dětí z FN Plzeň, potřebujeme vaši štědrost a pomoc! Staňte se součástí této nádherné iniciativy a společně vykouzleme úsměvy na tvářích těch, kteří, stejně jako my všichni, nemají tu možnost zažívat vánoční časy v pohodlí svého domova.

  Chyťte si vlastní Zlatou rybičku ve formě dárku z následujícího seznamu a staňte se malým Ježíškem pro někoho, kdo ocení vaši štědrost. Může se zapojit každý, ať už trávíte svůj čas na Krašovské každodenně, nebo nás navštívíte pouze příležitostně, například během víkendových akcí. Zapojit se můžete jako celá taneční skupina, sportovní klub nebo jako jednotlivec s dobrým srdcem a touhou přinést radost druhým.

  Ve sdělení "Milá Zlatá rybičko z Krašovské“ nám přichází specifická prosba – letos potřebujeme vybavení do dětských postýlek, především pro Dětskou kliniku a dárečky doputují i do Neonatologického oddělení.

  Seznam požadovaných dárků zahrnuje:

  • flísové deky s dětskými motivy nebo jen barevné (ať už v klasickém velkém rozměru nebo v malém),
  • barevné povlečení s dětským motivem,
  • barevné rychlozavinovačky.

  Vaše zapojení do tohoto projektu může být klíčové pro rozšíření radosti v těžkých chvílích, kterými si procházejí nemocné děti. Vyberte si alespoň jeden nebo více dárků ze seznamu a staňte se aktivním účastníkem této krásné iniciativy.

  Ozvat se nám můžete na email: recepce@krasovska.cz nebo přímo poptávané zakoupené dárečky můžete nosit na recepci Krašovské. Vaše zapojení bude mít velký význam, a my vám všem přejeme nejen krásné svátky, ale i hluboký pocit uspokojení z toho, že jste pomohli přinést radost a pohodu tam, kde je to nejvíce potřeba. Děkujeme za vaši velkorysost a srdečnost!